Uczniowie klasy 1F uczestniczyli 10 czerwca 2026 roku w wyjeździe edukacyjnym do Sulejówka i Warszawy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, gdzie mieliśmy okazję poznać historię odzyskania przez Polskę niepodległości oraz realia życia w okresie międzywojennym. Przebywaliśmy również w dworku "Milusin", w którym mieszkał Marszałek wraz z żoną Aleksandrą i córkami Wandą i Jadwigą. Podczas spaceru spotkaliśmy wnuka Naszego Patrona Pana Krzysztofa Jaraczewskiego.
Po przyjeździe do Warszawy udaliśmy się na Plac Piłsudskiego, a następie Traktem Królewskim dotarliśmy do centrum, gdzie zobaczyliśmy najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie - Pałac Kultury i Nauki.
W trakcie wycieczki uczniowie zjedli wspólny posiłek w restauracji "Adelcia". Wyjazd był okazją do poszerzenia wiedzy historycznej, poznania ciekawych miejsc w Warszawie oraz integracji klasy.
Wych. klasy I F- Kamilla Lewkowicz
